Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie skóry

Wraz z wiekiem oraz przewlekłym działaniem promieniowania UV dochodzi w naskórku i skórze właściwej do zmian, czego wynikiem jest zgrubienie, utrata elastyczności, zmarszczki, zmiany barwnikowe, widoczne naczynia krwionośne i rozszerzone pory.
Fotoodmładzanie jest skutecznym i bezpiecznym zabiegiem odnowy skóry, niewymagającym okresu rekonwalescencji . Właściwe struktury skóry pochłaniają emitowane światło laseru i naprawiają zniszczenia spowodowane starzeniem i działaniem słońca. Zabiegi odmładzania mogą być przeprowadzone w celu poprawy określonych defektów skóry takich jak: zmarszczki, rozszerzone naczynka, przebarwienia czy trądzik lub jako część długofalowego programu pielęgnacji skóry.
Zabieg fotoodmładzania prowadzi do poprawy struktury skóry poprzez:
-stymulację kolagenu
-poprawę napięcia skóry
-redukcję drobnych lini i zmarszczek
-zamykanie rozszerzonych porów
-wyrównanie kolorytu skóry poprzez rozjaśnienie przebarwień naskórka
-leczenie zmian naczyniowych i likwidację rumienia
-leczenie trądziku
W trakcie zabiegu na skórę nakłada się zimny żel o właściwościach chłodzących i łagodzących,a następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w filtr pokrywa się skórę wiązką światła laseru.
Zwykle zaraz po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i napięta. Pierwsze efekty są widoczne po dwóch, trzech seriach naświetleń. Aby wyglądać naprawdę pięknie należy wykonać od 3 do 5 pięciu zabiegów w odstępach 3-6 tygodniowych.

 
Joomla templates free by Lonex.