FAQ

Niechęć do ćwiczeń i brak czasu to częste sytuacje, z którymi zmagamy się na co dzień. Wiotka skóra, cellulit, fałdki i miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa to defekty, którymi najczęściej nie lubimy się chwalić. Możemy pozbyć się ich w rejonie brzucha, boczków, okolicy podpośladkowej, bryczesów, na udach, ramionach, a nawet podbródka. Za pomocą dostępnych w naszym gabinecie urządzeń możemy wysmuklić Twoją sylwetkę, zniwelować cellulit oraz precyzyjnie ujędrnić praktycznie każdą okolicę ciała i twarzy. Zabiegi wyszczuplające, ujędrniające, redukujące cellulit itd. dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta podczas wizyty. Największym zainteresowaniem cieszą się fala uderzeniowa, fala radiowa, endermologia, karboksyterapia i radiofrekwencja mikroigłowa.

Polecane zabiegi w tym konkretnym przypadku:

Rozstępy to nieestetyczne linie na naszej skórze, powstające przez jej nagłe i nadmierne rozciąganie. Ich kolor może przybierać wszelkie odcienie różu, kończąc na bladych liniach. Mogą pojawić się na brzuchu, piersiach, rękach, pośladkach, nogach a nawet na plecach u mężczyzn. W głównej mierze to ciąża, tycie i chudnięcie, a także proces dorastania i genetyka wpływa na ich obecność.  Całkowite pozbycie się rozstępów nie należy do łatwych procesów, jednak najnowsze technologie medyczne i kosmetologiczne pozwalają osiągnąć zadowalające efekty. W naszym gabinecie dobieramy indywidualną terapię w zależności od potrzeb klienta. Niwelując rozstępy stosujemy m. in. zabiegi z wykorzystaniem karboksyterapii, dermapena i radiofrekwencji mikroigłowej.

Polecane zabiegi w tym konkretnym przypadku:

Cellulit powstaje w wyniku miejscowego nagromadzenia się pod skórą tkanki tłuszczowej, która zbija się w grudki tworząc na powierzchni skóry pofałdowania i wgłębienia. „Pomarańczowa skórka” nie powoduje dolegliwości bólowych ani nie stanowi zagrożenia dla zdrowia pacjenta, jednak nieleczona sprawia, że stan skóry sukcesywnie się pogarsza.   Pojawieniu się cellulitu sprzyjają predyspozycje genetyczne, zmiany hormonalne, nadwaga, nieprawidłowa dieta oraz zbyt mała aktywność fizyczna. Proponujemy naszym klientom terapię, która nie tylko zredukuje defekt, ale także ujędrni i uelastyczni skórę. Oferujemy następujące kosmetologiczne zabiegi na cellulit: endermologię, falę uderzeniową, karboksyterapię oraz falę radiową. Rodzaj terapii dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Polecane zabiegi w tym konkretnym przypadku:

Występowanie zaskórników na skórze jest klasyfikowane jako trądzik zaskórnikowy, który dotyka około 80% młodych osób. Problem zaczopowanych ujść gruczołów łojowych dotyczy jednak osób w każdym wieku. Pory znajdują się prawie na naszym całym ciele i na skutek wzmożonego procesu rogowacenia mają tendencję do zatykania przez sebum, martwy naskórek, kurz lub pot. Wyróżniamy zaskórniki otwarte, które widoczne są na skórze w postaci czarnych punktów. Czarny kolor jest efektem utlenienia zawartości zatkanego pora skórnego. Natomiast zaskórniki zamknięte można zauważyć na skórze w postaci podskórnych grudek. Zaskórniki mogą zmienić się w zmianę zapalną, lecz bardzo często pozostają niezmienione. W naszym gabinecie oferujemy szereg zabiegów oczyszczających, które złuszczają obumarły naskórek- niwelując zaskórniki, nawilżają skórę i powodują lepsze wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Do najpopularniejszych zabiegów należy OXY GeneO+ Detox, oczyszczanie wodorowe, mikrodermabrazja i oczyszczanie z wykorzystaniem peelingu kawitacyjnego. Zabieg jest dobierany do indywidualnych potrzeb klienta podczas wizyty.

Polecane zabiegi w tym konkretnym przypadku:

Wbrew ogólnemu przekonaniu zabiegi kosmetyczne nie są stworzone jedynie dla kobiet. Istnieje wiele zabiegów, z których chętnie korzystają mężczyźni. Coraz częściej nasz gabinet odwiedzają Panowie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zabiegów była szeroka i spełniała oczekiwania. W naszym gabinecie najczęściej mężczyźni wybierają zabiegi oczyszczania twarzy – szczególnie zabieg OXY GeneO+ Detox oraz oczyszczanie wodorowe i oczyszczanie za pomocą peelingu kawitacyjnego. Dużą popularnością cieszą się także zabiegi odmładzające na twarz OXY GeneO+ Revive, zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej na twarz i na okolicę oka, oraz zabiegi niwelowania rumienia. Coraz częściej wykonujemy zabiegi na skórę głowy. Młodsi mężczyźni w naszym gabinecie chętnie korzystają z zabiegów regulujących wydzielanie sebum OXY GeneO+ Balance, oczyszczania i zabiegów usuwania blizn potrądzikowych oraz z regulacji brwi.

Polecane zabiegi w tym konkretnym przypadku:

Wraz z wiekiem spada ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny w skórze. W konsekwencji pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się wiotka i obwisła. Przyczyną powstawania cieni (sińców) pod oczami najczęściej jest brak wystarczającej ilości snu, niezdrowy tryb życia, stosowanie nieodpowiednich kosmetyków do makijażu i niewłaściwej pielęgnacji skóry wokół oczu oraz palenie papierosów. Skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka i delikatna. Charakteryzuje się mniejszą ilością gruczołów tłuszczowych i nie posiada gruczołów łojowych dlatego narażona jest na powstawanie zmarszczek, worków i cieni pod oczami. W naszym gabinecie skutecznie niwelujemy cienie pod oczami, rewitalizując okolicę oczu i przywracając młodzieńcze spojrzenie. Nasi klienci najczęściej korzystają z zabiegu karboksyterapii i dermapena. Najnowszym zabiegiem na twarz, który możemy zaoferować naszym klientom jest fala uderzeniowa, która ma szerokie spektrum zastosowania. Wskazania do zabiegu na twarz to widoczne zmarszczki wokół oczu, cienie pod oczami, opadający owal twarzy, bruzda nosowo- wargowa, terapia stawów żuchwowo-skroniowych oraz terapia mięśni żwaczy.

Polecane zabiegi w tym konkretnym przypadku:

Zdecydowanie tak. Zachęcamy i przekonujemy, aby kosmetyki zapewniające ochronę przeciwsłoneczną towarzyszyły nam przez cały rok.  Promieniowanie UVB przyczyniające się do powstawania opalenizny, wywołuje rumień, oparzenia słoneczne, zmiany przednowotworowe i nowotwory skóry. Promieniowanie UVB wykazuje największą intensywność w miesiącach wiosennych i letnich, w godzinach 11-15. Jest zatrzymywane przez szyby okienne i samochodowe. Intensywność promieniowania UVB jest zależna od szerokości geograficznej, wysokości nad poziomem morza oraz stopnia zachmurzenia. Co innego w przypadku promieniowania UVA, które jest odpowiedzialne głównie za fotostarzenie- przenika do głębszych warstw skóry niż UVB, dociera do warstwy skóry właściwej. Jest przepuszczane przez szyby, jego natężenie charakteryzuje się jednakową intensywnością przez cały rok. Dodatkowo każdego dnia jesteśmy narażeni na wysokoenergetyczne światło niebieskie (HEV), które jest generowane głównie przez ekrany naszych laptopów, telefonów i tabletów. Promieniowanie HEV generuje podobną ilość wolnych rodników jak połączone promieniowanie UVA i UVB. Wolne rodniki tlenowe sieją spustoszenie w całym organizmie, w skórze przyczyniają się do m.in. degradacji lipidów, protein, aktywacji metaloproteinaz. Światło niebieskie skraca żywotność i proliferację fibroblastów, może wywoływać uszkodzenia DNA, powstawanie przebarwień i przedwczesne starzenie się skóry. Jeśli zależy nam na jak najdłuższym utrzymaniu skóry w dobrej kondycji to krem zapewniający odpowiednio wysoką fotoprotekcję (SPF) to podstawa właściwej pielęgnacji.
W naszym gabinecie proponujemy wiele zabiegów liftingujących, redukujących zmarszczki i podnoszących owal twarzy, który dostosowujemy do potrzeb naszego klienta. Dużym zainteresowaniem cieszy się zabieg fotoodmładzania, który w kompleksowy sposób redukuje wszystkie objawy starzenia się skóry: utratę jędrności, drobne zmarszczki, przebarwienia, plamy posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, zaczerwienienia. Inny bardzo efektywny zabieg to fala radiowa, która silnie pobudza syntezę włókien kolagenowych. Podczas zabiegu dochodzi do zwiększonego przepływu krwi w miejscu zabiegowym, odżywienia i rewitalizacji komórek skóry, a także poprawienia wyglądu skóry. Najnowszym zabiegiem na twarz, który możemy zaoferować naszym klientom jest fala uderzeniowa, która ma szerokie spektrum zastosowania. Wskazania do zabiegu na twarz to widoczne zmarszczki wokół oczu, cienie pod oczami, opadający owal twarzy, bruzda nosowo- wargowa, terapia stawów żuchwowo-skroniowych oraz terapia mięśni żwaczy.

Polecane zabiegi w tym konkretnym przypadku:

Przebarwienia, czyli ciemniejsze plamy różnej wielkości widoczne na skórze powstają z rozmaitych przyczyn. Mogą wynikać z nadmiernej ekspozycji skóry na słońce, lecz równie często są wynikiem terapii farmaceutycznych, przebytych schorzeń, stanów zapalnych lub po prostu zmian hormonalnych. Wraz z upływem czasu ryzyko pojawienia się na skórze przebarwień staje się coraz większe. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom medycznym, przy podjęciu konsekwentnej i dobrze prowadzonej terapii przebarwienia można jednak skutecznie eliminować. Do podstawowych metod leczniczych, które skutecznie redukują przebarwienia oraz cieszą się doskonałą opinią naszych klientów są przede wszystkim zabiegi laserowe i dermapen. W przypadku łagodniejszych zmian wystarczają skomponowane przez nas rozjaśniające zabiegi kosmetologiczne. Bardzo ważne jest, aby zapewnić swojej skórze codzienną ochronę przeciwsłoneczną.

Polecane zabiegi w tym konkretnym przypadku: